MENU
AKTUALNOŚCI   AKTUALNOŚCI
O NAS   O NAS
NASZE KONIE   NASZE KONIE
OFERTA   OFERTA
JAK ZACZĄĆ...   JAK ZACZĄĆ...
GALERIA   GALERIA
CENNIK   CENNIK
NASZA OKOLICA   NASZA OKOLICA
KONTAKT   KONTAKT znajdź nas na swoim szlaku...

         logo_lodzki_szlak_konny_duze

Rozbudowa stajni
2011-05-31 07:38:39

W związku ze zmieniającymi się wciąż potrzebami naszych klientów podjęliśmy decyzję o rozbudowie stajni. Dobudowujemy kolejne boksy. Zanim powstały okazało się, że znowu brakuje… Dziękujemy wam za zaufanie, kiedy oddajecie swoje konie do nas do objeżdżenia. Pewnie nie zdecydujemy się na kolejne zwiększanie liczby boksów. Chcemy móc się rzetelnie wywiązywać ze zobowiązań jakie podejmujemy. To nie sztuka zbudować stajnię na 40 koni i przyjąć 30 do pensjonatu. Dla nas jest ważniejsze, by z każdym z nich móc mieć kontakt, pracować. Jeżeli musicie chwilę poczekać na przyjęcie swojego konia do nas na objeżdżanie lub pracę korekcyjną wybaczcie – ważniejsza jest dla nas jakość nie ilość.

Przy okazji prac budowlanych podjęliśmy też decyzję o powiększeniu stajni o osobną część z przeznaczeniem na siodlarnię i pokój socjalny. Staramy się na miarę naszych możliwości podnosić wasz komfort pobytu u nas i korzystania ze stajni.

Mamy nadzieję, że z końcem czerwca odwiedzisz nas już w warunkach jakie tu zwykle są – szumie lasu, spokojem okolicznych pól, majestatem horyzontu który niknie gdzieś przed wami… przepraszamy, że teraz warunki budowy odrobinkę to zakłócają.