MENU
AKTUALNOŚCI   AKTUALNOŚCI
O NAS   O NAS
NASZE KONIE   NASZE KONIE
OFERTA   OFERTA
JAK ZACZĄĆ...   JAK ZACZĄĆ...
GALERIA   GALERIA
CENNIK   CENNIK
NASZA OKOLICA   NASZA OKOLICA
KONTAKT   KONTAKT znajdź nas na swoim szlaku...

         logo_lodzki_szlak_konny_duze

Serdecznie zapraszamy na Rawski Integracyjny Rajd Rowerowy Łódzkim Szlakiem konnym

Szanowni państwo,
W związku z organizacją Pierwszego Rawskiego Integracyjnego Rajdu Rowerowego Łódzkim Szlakiem Konnym, który odbędzie w dniu 07.10.2017r. liczymy na udział Państwa organizacji.

Trasa rajdu będzie wiodła przez miejscowości powiatu rawskiego i tomaszowskiego w tym również szlakiem konnym. Uczestnicy Rajdu będą mogli podziwiać lokalną turystykę powiatów w tym zabytki oraz liczne okazy fauny i flory w tym ptactwo wodne, sarny itp. W trakcie Rajdu Uczestnicy będą zatrzymywać się obok pomników przyrody, zabytkowych kościołów, kapliczek i innych zabytków aby odnaleźć ukryty geocaching. Uczestnicy Rajdu będą jechać szlakiem konnym na odcinku 12 Doleck - Zakościele, o atrakcyjności tego odcinka świadczą liczne tereny objęte ochroną prawną. W sąsiedztwie szlaku znajdują się rezerwaty przyrody m.in. wodno-krajobrazowy "Rawka" obejmujący rzekę Rawkę aż do ujścia Bzury. Uczestnicy Rajdu będą prowadzeni przez instruktorów jazdy konnej z stadniny Ossowice.

Rawski Integracyjny Rajd Rowerowy Łódzkim Szlakiem Konnym jest imprezą bezpłatną i otwartą dla wszystkich. Liczę, że przyczyni się to do promocji naszego powiatu. Rajd ma charakter aktywizacji a także integracji członków stowarzyszeń. Ma on również element przyjaznej i koleżeńskiej rywalizacji sportowej. Przedstawiciele każdego stowarzyszenia biorą udział w Rajdzie indywidualnie (w przypadku dużej ilości zgłoszeń drużyny będą łączone) szukając na trasie ukryte punkty, natomiast na mecie zlokalizowanej w stadninie Ossowice zaplanowano część integracyjną m.inn. wspólny grill i ognisko, gry i zabawy, pokazy konne i wiele innych. W związku z powyższym prosimy Państwa o przesłanie listy osób (biuro@triathlonrawa.pl), które wezmą udział w Rajdzie wraz z podaniem nazwy organizacji oraz Opiekuna grupy. Termin zgłoszeń upływa 22 września.

Jeżeli macie Państwo możliwość wesprzeć naszą inicjatywę lub jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt email: biuro@triathlonrawa.pl lub telefonicznie 609 555 270

nr konta : Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej 47 9291 0001 0061 8481 2000 0010

Przewodniczący Rady
Grzegorz Stefaniak