MENU
AKTUALNOŚCI   AKTUALNOŚCI
O NAS   O NAS
NASZE KONIE   NASZE KONIE
OFERTA   OFERTA
JAK ZACZĄĆ...   JAK ZACZĄĆ...
GALERIA   GALERIA
CENNIK   CENNIK
NASZA OKOLICA   NASZA OKOLICA
KONTAKT   KONTAKT znajdź nas na swoim szlaku...

         logo_lodzki_szlak_konny_duze

Dzień Dziecka w Cielądzu
2013-06-11 09:12:40

2 czerwca byliśmy gośćmi imprezy rodzinnej zorganizowanej przez Wójta Gminy Cielądz z okazji Dnia Dziecka. Nasza stajnia została zaproszona z myślą o zapewnieniu dzieciom niezwykłej atrakcji jaką jest oprowadzanie na koniu ale także z misją uczenia pozytywnego kontaktu ze zwierzętami oraz odkrywania, jaką przyjemnością jest ich poznawanie.

IMG_5756

Ponieważ nasze konie kochają dzieci a my widzimy, ile dzieci mają frajdy z oprowadzania, także z szacunku dla ciężkiej pracy naszych sąsiadów i świadomości, że wiele sobie odmawiają aby dzieciom zapewnić to, czego potrzebują, nikt nie płacił za jazdę na koniu. Jak mogło być inaczej? Poza tym, to Dzień Dziecka. Najważniejsze, że dzieci się uśmiechały.

Jest w koniach coś niesamowitego, co każe dzielić się tą pasją. Kolejny raz to widzimy także u naszych przyjaciół, niezmiennie od lat uczestniczących w takich imprezach. Angażują swój czas, energię i wysiłek, aby kolejne maluchy wsadzać w siodło i pokazywać, jaka z tego przyjemność. Podziękowania dla pana Alka Kłosa, Magdy Nowakowskiej, Tomka Bogackiego, Justyny Wiązek oraz najmłodszej w tej drużynie – Julki Dzierżanowskiej.

Oprowadziliśmy około 200 dzieci – wyobrażacie sobie? To oznacza 200 chichotów, dobrego humoru, głaskania, przytulania, miziania konia, paplania, odpoczywania, się bania i bania przełamywania. To oznacza, że nasze konie dają ogromnie dużo ogromnie dużej liczbie małych istotek. 

Wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciom!!!

więcej zdjęć w galerii...